Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глуховецької селищної ради

Результати Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін серед школярів закладів загальної середньої освіти.

Дата: 29.05.2023 14:07
Кількість переглядів: 15

З жовтня минулого року до лютого 2023 року було проведено I, II, III етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін серед школярів закладів загальної середньої освіти.

🎓Переможцями та призерами II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стало 29 учнів із Глуховецької громади.

Найбільшу кількість призових місць за результатами всіх олімпіад зайняли учні:

- Глуховецького ліцей – 13

- Бродецького ліцею – 13

- Вернигородоцького ліцею – 3

- Непедівського ліцею – 1

🎓Серед усіх школярів Глуховецької ТГ, які брали участь у III (обласному) етапі, 6 призових місць посіли 4 учні нашої громади:

- Ткачук Ксенія, учениця 10 класу Бродецького ліцею (учитель Кудрявець Алла Йосипівна), українська мова - ІІ місце, Міжнародний конкурс Т.Г. Шевченка - ІІІ місце;

- Ткачук Вікторія, учениця 10 класу Бродецького ліцею (учитель Тищенко Віктор Леонідович), історія - ІІ місце;

- Левчук Дарія, учениця 7 класу Вернигородоцького ліцею (учитель Ткачук Світлана Миколаївна), польська мова - ІІ місце;

- Кримчук Максим, учень 8 класу Непедівського ліцею (учитель Білокур Галина Іванівна), Міжніродний конкурс з української мови ім. П.Яцика - ІІ місце, Міжнародний конкурс Т.Г. Шевченка - ІІ місце.

Пишаємося! Вітаємо учнів та педагогів з досягненнями!