Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глуховецької селищної ради

Майстер–клас «Моя Вишиванка»

Інклюзивно-ресурсний центр Махнівської сільської ради на базі Глуховецького ДНЗ провів  майстер–клас «Моя Вишиванка».  Метою проведення якого була психологічна підтримка внутрішньо переміщених осіб з дітьми, а також ознайомлення  дітей з вишиванням як одним із видів українського декоративно-прикладного мистецтва; дати уявлення про види орнаментів та їхнє символічне значення; формувати шанобливе ставлення до традицій українського народу, зокрема до національного вбрання; сприяти розвитку інтересу до завдань художньо-естетичного характеру; розвивати в учнів дрібну моторику рук, діалогічне та образне мислення, відчуття форми та кольору, ритму.

16:57 18.05.2022

ВІТАЄМО!

Вітаємо Ткачук Вікторію Ігорівну, ученицю 9 класу Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст. "Школа-дитячий садок", із зайнятим ІІІ місцем у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (учитель Лавришина Ольга Сергіївна).

09:20 22.02.2022